Slovy mých klientů

Mgr. Hana Horáková nemohla být jako právník lepší, a to ve všech ohledech. S právníky všeobecně nemám dobré zkušenosti, dle mého názoru dost často klientovi spíše uškodí, ať už svojí neschopností, pasivitou nebo nehoráznými cenami, za které klient získá zpět minimum. Nic z toho u Mgr. Horákové neplatí a já jsem velice ráda, že jsem podstoupila soud o zvýšení alimentů právě s ní. Zcela prakticky, pragmaticky a dokonale mě na soudní stání připravila, společně se mnou vypracovala strategii a při soudním stání pro mě skutečně udělala maximum. Je velmi lidská, pragmatická a normální, lze s ní konzultovat cokoliv a slyšet vždy jen zcela praktické odpovědi a vysvětlení. Doporučuji tuto právničku všem, kteří procházejí rozvodem nebo jednáním o alimentech a spíše než emocionální útěchu hledají praktickou a maximálně efektivní pomoc, férového, schopného a zkušeného právníka. Kromě všeho ostatního, její závěrečná řeč byla excelentní a argumentačně dokonálá, děkuji!

Chci Vám moc poděkovat za bravurní vyřešení mého problému.

Velmi rychle po rozchodu s bývalou partnerkou jsem pochopil, že jakákoliv dohoda s ní nebude možná. Oslovil jsem tedy svého bývalého spolužáka, nyní advokáta, a abych měl i pohled jiného právníka, navštívil jsem i advokáta svého kolegy, který si rozvodem již prošel. Nedá se říci, že bych nebyl s nimi spokojený, ale cítil jsem, že zrovna tak, jako v medicíně, je i v právních věcech důležité hledat specializujícího se odborníka. Na doporučení mého pacienta právníka jsem se obrátil na paní magistru Horákovou a hned po prvním sezení jsem pochopil, že jsem našel to, co jsem hledal. Jedná se o advokáta, který neslibuje úspěch a vítězství a hlavně se neomezuje na strohý překlad paragrafů do „lidské“ řeči. Pomůže totiž vybudovat strategii a na každý tah protihráče obratně reaguje. Potěší to, když zrovna vyhráváte, ale je třeba umět i zatnout zuby a pokorně ustoupit, když to tato advokátka doporučí, ona totiž ví moc dobře proč. Chápe totiž emoce svého klienta, ale i emoce protistrany, a tudíž dokáže najít cestu nejvyššího možného zisku za přijatelnou cenu. Má to ale jeden háček! Vyplatí se, aby tento advokát věděl o svém klientovi vše zcela pravdivě. Každou lží či zatajením uškodí klient jen a jen sám sobě. Zkrátka rozvod či rozchod není příjemná záležitost a ve finále jde každý sám se svojí kůží na trh, ale když je člověk rozumný a dokáže přijmout i nepříjemné, tato dáma ho tímto martiriem elegantně provede. Když jsem navštívil paní magistru poprvé já, byl jsem v zoufalé situaci, že obě dvě mé děti ex přítelkyně odstěhovala z Prahy na Moravu za svým přítelem a svojí rodinou. Dnes jsem díky paní magistře v situaci, že dceru (2,5) vídám denně a syna (5) mám ve své péči. Expřítelkyně bydlí v bytě vzdáleném od mého bytu, vyjádřeno tempem chůze mé dcery, 3 minuty… Rád bych poznal právníka, který dokáže víc… A to vše za jeden jediný rok…

Služby paní Mgr. Horákové mohu jen doporučit. Řešila jsem spor ve věci úpravy styku dětí a výši výživného. Bohužel to skončilo soudem, který dopadl dle našeho očekávání. Oceňuji rychlou komunikaci a bohaté zkušenosti.

Ještě jednou děkuji za Vaše služby. Moc jste nám pomohla!!!

Služby paní Horákové velmi doporučuji. Oceňuji preciznost, lidský přístup a také mi její rady ušetřili nemálo dalších výdajů. Po více zkušenostech, kdy jsem se setkala s diletantstvím a předraženými službami u těch, kterým bylo jedno jak u soudu pochodím, jen když zaplatím fakturu, už nehledám jinde. Dovedla do úspěšného konce jako v pořadí třetí právník můj rozvod, vypracovala pro mne různé druhy smluv. Zároveň oceňuji, že na témata, které nejsou její specializací, mi doporučila stejně kvalitní kolegy.

Celkově jsem spokojená, protože najít si dobrého právníka za přiměřenou cenu je dnes stejně složité a důležité jako mít takového zubaře.

Moc děkuji za odpověď a chci Vám poděkovat asi za hodně lidí, kterým tímto hodně pomůžete i psychicky. S pozdravem,

Na paní doktorku Horákovou jsem přišel úplnou náhodou. Nacházel jsem se v nelehké životní situaci, do čehož mě ještě bývalá partnerka zažalovala o výrazné zvýšení výživného. U soudu jsem nikdy nebyl (předtím jsme se dohodli) a tak jsem hledal advokáta na internetu. Absolvoval jsem dvakrát vstupní konzultaci u jiných právníků, ale nebylo to ono - sice z nich vyzařovala erudice, ale neviděl jsem zájem o můj případ. Pak jsem navštívil i paní Horákovou a věděl jsem, že "toto je ono". Studnice rad a zkušeností a laskavý empatický přístup.

Svěřil jsem ji tedy mou kauzu a nemohl jsem udělat lépe! Celým soudním řízením mě provedla s grácií a vždy mi dobře radila. Nikdy pak nezapomenu na její závěrečnou řeč, která byla bez přehánění fenomenální a celý výsledek byl, že spor skončil nad mé očekávání dobře.

Služby paní doktorky Horákové určitě doporučuji všem - koneckonců po první konzultaci sami uvidíte, že je tato recenze pravdivá...

Dobrý den, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za pomoc a vstřícné jednání. Díky Vašemu přístupu jsem celou tu pitomou situaci zvládala mnohem lépe.

Dlouho jsem věřila, že manželství se mi podaří zachránit kvůli synovi i sobě. Bohužel opak byl pravdou. V roce 2014 jsem začala hledat na internetu vhodnou zástupkyni, která vše dovede ke zdárnému konci. Věděla jsem od začátku, že jdu do boje s člověkem, který mi bude klást klacky pod nohy a dělat různé schválnosti. Navštívila jsem na internetu stránky o rozvodu, kde byly odkazy na zástupce, kteří v tomto oboru mají dlouholeté zkušenosti. Mně se zamlouvala od první chvíle paní Horáková. První schůzku jsme měly domluvenou ještě tentýž rok v prosinci. Bohužel nemoc a další komplikace byly důvodem ke zrušení schůzky. V hlavě mi hlodal červíček, zda to ještě jednou nezkusit, tak jako mnohokrát předtím. Nakonec jsem se v lednu 2015 definitivně rozhodla a oslovila paní magistru k pomoci ohledně sporného rozvodu. Byla milá, příjemná, velice ochotná – prostě profesionál na svém místě. Chci ještě jednou touto cestou poděkovat paní Horákové. Odvedla skutečně velký kus skvělé práce s tím, že mi dala ještě na závěr pár dobrých rad.
Děkuji paní Horáková, jsem s pozdravem

Rádi bychom vřele doporučili právní zastoupení paní advokátky Mgr. Hany Horákové. Její služby jsou na vysoké úrovni – kvalita, spolehlivost, rychlost. Za její právní pomoc a zastoupení mnohokrát děkujeme.

Na paní Mgr. Horákovou jsem dostala doporučení od své známé a nemohla jsem si vybrat lépe.

Již opakovaně jsem využila její služby a byla jsem vždy velmi spokojena.

Jak v řešení dané situace v rámci schůzek, kdy umí poradit velmi empaticky a vstřícným přístupem, tak při samotném zastupování u soudu, kdy konkrétně její závěrečná řeč byla perfektní a dokázala krásně argumentovat protistraně a soud dopadl nad mé očekávání.

Velmi děkuji paní magistře za kvalitní právní služby a mohu jí doporučit i dalším.